RólunkStúdióProgramMoziArchívum
Visegrád

Díjazottak - V. Gyerekszem Filmfesztivál 2015

ZSŰRI

Detlef Fluch dokumentumfilm rendező, REC Filmfestival, a zsűri elnöke

Domonyi Rita dramaturg

Schweichtje Mihály filmrendező

Minden díjazott kapott bögrét a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság támogatásával.

 

Big Things in Small Packages / Kicsi a bors, de erős (díjlista letöltése)

Main prize / Fődíj:

People and Environment of the Sea / Ferde tenger  /Boros Enikő, Bokros Bori, Égető Kata, Herendi Kinga, Kis-Tamás Bendegúz, Kiss Antónia, Magyar Botond, Magyar Soma, Nagy Zalán, Péntek Ágika, Török Cili/ ZIKK-ZAKK MŰHELY

50.000 Ft MONDAVIO kft.Támogatásával

Best animation movie / A legjobb animációs díj:

Oddbod and Trash Residents / Kukalakók (Both film get prize) /Bárdossy Réka, Guba Dorka, Török Terka/ ZIKK-ZAKK MŰHELY

1-1 db mp3 lejátszó az Emberi Erőforrások Minisztériuma felajánlásával

Fiction film / A legjobb fikciós film:

The Big Turn / A nagy fordulat /Varga Oszkár, Jónás Lajos, Jónás Roland, Fehér Géza/ Gyerekszem Egyesület
4 db mp3 lejátszó a MOL Új Európa Alapítvány felajánlásával

Special prize / Különdíj:
Blanc Flocon et les 7 naines  /Dimitri Kimplaire/
dvd-csomag a Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet felajánlásával

 

Look for the Little Jesus / Keressük meg Jézuskát  /Jónás Lajos, Jónás Roland/

Mesekönyv az Egyszervolt.hu felajánlásával

 

A family’s and their dog’s adventure / Állatkerti kaland / Beke Betti, Förhétz Szabolcs, Novák Havaska, Mohai Zita,Monori Kinga, Monori Réka, Pallag Zora/ Start Kreatív Alkotócsoport

Mesekönyv az Egyszervolt.hu felajánlásával

 

Játék/Toy  /Jékely Sáry / Babrálda Műhely
Mesekönyv az Egyszervolt.hu felajánlásával

We love warms  / Andrea Rodríguez, Arianna Colombo, Carla Masanet, Juan López, Lucía López, Gael Rufete, Paula Velázquez, Elena Abad, Ainoa Seguí, Zoë Santolaria, Noah Rufete, Iván Velázquez and Dani Seguí/  – Kreatív ajándék csomag a Terembura felajánlásával

Közönség díj:

Lego // Mega Robot // / Jon Mika Eskonsipo/

Mesekönyv az Egyszervolt.hu felajánlásával

 

Young Titans / Ifjú titánok

Main prize / Fődíj:

Momo and me / Momo és én   /Körtési András/
50.000 Ft a Aga-pé Osztozó Szeretet Alapítvány Támogatásával

Best animation movie / A legjobb animációs díj:

A Circle breaks  /Camara Zizanio/
Fotótáska a Manfrotto felajánlásával

Best fiction film / A legjobb fikciós film:

Myself / Önmagam  /Papp Zsuzsanna/
MP3 lejátszó a MOL Új Európa Alapítvány felajánlásával

 

Special prize / Különdíj:

A house on the space / Ház a terén   /Gyarmati Bálint, Rechner Rebeka, Rechner Veronika,Lestár Patrik,Simsolics Dorka Polczer Péter, Förhérz Szabolcs/
4 db jegy a Kolibri Színházba a Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház felajánlásával

My Neighbour / Moi sosed   /Animation artists: Maxim Verbitsky, Mitya Vasilchikov, Slava Artemiev, Kirsan Groznov, Roma Donskoy, Ilya Petrov, Maya Krivenok, Roma Mukhin, Dasha Boguslavskaya, Borya Verzun, Yulia Tkachenko, Gavrila Roerich, Ignat Zavialov Voice: Borya Verzun, Mitya Vasilchikov/

dvd-csomag a Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet felajánlásával

 

Angels and Demons / Angyalok és démonok  /Czibi Andrea és a Hűvösvölgyi Filmcsoport/
3 db mozijegy az Uránia Nemzeti Filmszínház felajánlásával

Dany and Gina / Dany and Gina   /Baranyi Attila, Horváth József, Kacher Márk/  4 db jegy a Kolibri Színházba a Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház felajánlásával

Dolls  /Tőzsér István Martin/
3 x 2 db mozijegy a Cirko Gejzír Mozi felajánlásával

Old roots  /Evgeny Khlebnikov\Zuckerwattenkrawatten/
Fotótáska a Manfrotto felajánlásával

Anti-inspiratio   /DaWe, Zsó, Julia22/.
 fél éves Filmvilág előfizetés a Filmvilág Filmművészeti Folyóirat felajánlásával

Az Isteni tréfa  /Bokros Bálint, Dukay Marcell, Keserű Zsolt, Kövér István, Sinka Fruzsina, Pestalits Ambrus/
fél éves Filmvilág előfizetés a Filmvilág Filmművészeti Folyóirat felajánlásával

Közönség díj:

Vackorkörte és a Sáros Sörte  /Rechner Rebeka és Rechner Veronika/
Könyvcsomag az AbOvo kiadó felajánlásával

 

 

Getting on in Years / Gyerekszem, öregszem

Main Prize /Fődíj:

We’re all Livin gin Together / Rajzolj egy embert  /Rózsa Gábor/
50.000 Ft a Aga-pé Osztozó Szeretet Alapítvány Támogatásával

Best animation movie /A legjobb animációs díj:

Ugly Cute / Skareducky   /Filip Wawrinsky/
Filmstratégia fejlesztés a Daazo felajánlásával

Best Fiction Film /A legjobb fikciós film:

Life  /Pekár Áron/
Médiawave táborban való részvételi lehetőség 2 fő részére a MEDIAWAVE Alapítvány

Special Prize / Különdíj:

Bear with me  /Agata Bolanosova/
Fotótáska a Manfrotto felajánlásával

Kitty /Cica  /Denisa Safrankova/
Fotótáska a Manfrotto felajánlásával

Brain  /Szilvási Dávid/
Metropolis számok a Metropolis Filmelméleti és Filmtörténeti Folyóirat felajánlásával

Közönség díj:

Bear with me  /Agata Bolanosova/
Metropolis számok a Metropolis Filmelméleti és Filmtörténeti Folyóirat felajánlásával

Macskássy Katalin díj:

Idén Kelemen Csaba kapja - Szembogár Ligeti Edina alkotása

Gyerekszem Közhasznú Művészeti Egyesület led lámpa és nikon fényképezőgép Aga-Pé felajánlásával

Jogi útmutató a weblap használatához